Open Procurement Albania

Blerje tuba dhe rakorderi

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Dibër SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Objekti i Tenderit Blerje tuba dhe rakorderi
Nr. Reference REF-67659-04-28-2023
Vlera / Fondi Limit 4 564 925,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 12-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “M U R A T I” Sh.p.k.
2. “Dritan Xheka” P.F.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M U R A T I SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 374 837,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5249804
  Data e lidhjes se kontrates 08-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj, duke filluar nga data e lidhjes së kontratës me Operatorin Ekonomik që do të shpallet fitues në këtë procedurë prokurimi.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 55 datë 19 Qershor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data