Open Procurement Albania

Minikontrate 1- Shërbim për mirëmbajtjen e ashensorit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Minikontrate 1-Shërbim për mirëmbajtjen e ashensorit
Nr. Reference REF-69400-05-16-2023(Minikontrate 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 29-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“CLASS ASHENSOR” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLASS ASHENSOR
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 101 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 792000
  Data e lidhjes se kontrates 26-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 60 datë 3 Korrik 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data