Open Procurement Albania

Ndërtim e Rikonstruksion banesash për Komunitetin Rom, Fushe Krujë - Buxheti i Shtetit( Shkresa e Ministrisë së Financave Nr. 1762/1 prot date 11.02.2016 dhe dhe shkresa e Ministrise se Zhvillimit Urban Nr. 979 prot date 17.02.2016)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Krujë
Objekti i Tenderit Ndërtim e Rikonstruksion banesash për Komunitetin Rom, Fushe Krujë - Buxheti i Shtetit( Shkresa e Ministrisë së Financave Nr. 1762/1 prot date 11.02.2016 dhe dhe shkresa e Ministrise se Zhvillimit Urban Nr. 979 prot date 17.02.2016)
Nr. Reference REF-28560-03-16-2016
Vlera / Fondi Limit 18 122 300,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-03-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-04-2016
Data e mbajtjes se tenderit 08-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues Murati SHPK - Aurora konstruksion SHPK - B-93 SHPK - Bami SHPK - Dorgeni SHPK - SHENDELLI SHPK - ENGLAND SHPK&PIENVIS SHPK - Ekskluziv SHPK&Curri SHPK - Gandi SHPK&Cara SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ekskluziv SHPK - Curri SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 755 116,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-04-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 21306139
  Data e lidhjes se kontrates 24-05-2016
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ekskluziv SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ekskluziv SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ekskluziv SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ekskluziv SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Curri SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Curri SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Curri SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Curri SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontates
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.22 - Dt.06-06-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data