Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i 6 banesave për Komunitetin Rom dhe Egjiptian - Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Bashkia Sarandë
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i 6 banesave për Komunitetin Rom dhe Egjiptian - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 750 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-09-2015
Data e mbajtjes se tenderit 03-09-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 106 248,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-09-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2527500
  Data e lidhjes se kontrates 06-10-2015
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.24-08-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.39 -Dt.05-10-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.50 - Dt.21-12-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data