Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Bulevardit 18 Shtatori dhe degezimeve rr. Rrexhep Qosja dhe Gole Gushi - Financuar nga Fondi i Zhvillimit të Rajoneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Bulevardit 18 Shtatori dhe degezimeve rr. Rrexhep Qosja dhe Gole Gushi. Fondi limit eshte 215 731 462 pa TVSH. Vlera e financimit per vitin 2016 eshte 165 690 163 leke me TVSH - Buxheti i Shtetit ( Fondi i Zhvillimit të Rajoneve )
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 215 731 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 16-05-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-06-2016
Data e mbajtjes se tenderit 02-06-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 14
Operatore Konkurues ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK&A.L-ASFALT SHPK - CAUSHI SHPK&BOSHNJAKU SHPK&SINDER AB SHPK - COBIAL SHPK&ALB-BUILDING SHPK - TEA-D SHPK&SINANI &LICI SHPK&ELKRI&CO SHPK - B-93 SHPK&SHKELQIMI 07 SHPK - BEQIRI SHPK&RIVIERA SHPK - MANE/S SHPK - ARIFAJ SHPK - ALBA KONSTRUKSION SHPK - BLERIMI SHPK&VELLEZERIT HYSA SHPK - ALKO-IMPEX GENERAL CONSTRUCTION SHPK - G.P.G COMPANY SHPK - HASTOCI SHPK - ROSI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBA KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 178 795 711,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-07-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 214554853.2
  Data e lidhjes se kontrates 14-09-2016
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBA KONSTRUKSION viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBA KONSTRUKSION viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBA KONSTRUKSION viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBA KONSTRUKSION viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.19-Dt.16-05-2016
  Shpallja e Fituesit Formular i Njoftimit te Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.38 - Dt.26-09-2016
  Vendim i Komitetit për Zhvillimin e Rajoneve nr. 34, datë 13.7.2016

  Rikonstruksion i Bulevardit 18 Shtatori dhe degezimeve rr. Rrexhep Qosja dhe Gole Gushi - Financuar nga Fondi i Zhvillimit të Rajoneve

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
  Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Bulevardit 18 Shtatori dhe degezimeve rr. Rrexhep Qosja dhe Gole Gushi. Fondi limit eshte 215 731 462 pa TVSH. Vlera e financimit per vitin 2016 eshte 165 690 163 leke me TVSH - Buxheti i Shtetit ( Fondi i Zhvillimit të Rajoneve )
  Nr. Reference REF-31427-03-31-2016
  Vlera / Fondi Limit 215 731 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 01-04-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-04-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 25-04-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data