Open Procurement Albania

Blerje mjet transporti

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje mjet transporti
Nr. Reference REF-44621-02-06-2018
Vlera / Fondi Limit 1 830 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-02-2018
Data e mbajtjes se tenderit 19-02-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues LEKA -2007 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA -2007 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 790 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-03-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2148000
  Data e lidhjes se kontrates 17-04-2018
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA -2007 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA -2007 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA -2007 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA -2007 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.10 - DT.12-03-2018
  Lidhja e Kontrates NR.16 - DT.23-04-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data