Open Procurement Albania

Dhënie me Qera me anë të konkurimit të objektit Qendra e Zhvillimit Turizmit Valbone

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojë
Institucioni Prokurues Qendra e Zhvillimit te Turizmit Valbone
Objekti i Tenderit Dhënie me Qera me anë të konkurimit të objektit Qendra e Zhvillimit Turizmit Valbone, me sipërfaqe totale sipas genplanti 4180 m², nga te cilet objekt ndertese 461 m2 dhe siperfaqe funksionale (jo nen ndertese) 3719 m2. Dhënia me qira e pasurisë bëhet me qëllim dhënien në përdorim të saj për mbështetjen e aktiviteteve ekonomike që nxisin investimet dhe punësimin si dhe turizmin. Vlera dysheme për detyrimin e qirasë, për fillimin e konkurrimit, është 60 240 (gjashtedhjetemije e dyqindedyzet) lekë/muaj. Afati i dhënies me qira të kësaj pasurie është 5 (pese) vjet
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 18-04-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 20-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per shkak te mos botimit ne afatin e parashikuar
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.16-Dt.25-04-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data