Open Procurement Albania

Pastrimi i pritave malore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Pastrimi i pritave malore pranë Bibliotekës Varosh, Prita në Lagjien Granice dhe prita poshtë Urës së Nanxës
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-09-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-09-2015
Data e mbajtjes se tenderit 14-09-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TEA -D SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 901 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-09-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1081440
  Data e lidhjes se kontrates 09-10-2015
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TEA -D SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TEA -D SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TEA -D SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TEA -D SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.35 -Dt.07-09-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.40 -Dt.12-10-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.41-Dt.20-10-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data