Open Procurement Albania

Lyerje dhe riparime të ndryshme në shkolla e kopshte

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Lyerje dhe riparime të ndryshme në shkolla e kopshte
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 666 670,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELKRI&Co SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 899 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-11-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1079280
  Data e lidhjes se kontrates 20-11-2015
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELKRI&Co SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELKRI&Co SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELKRI&Co SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELKRI&Co SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.40 -Dt.12-10-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.46 -Dt.23-11-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.47 - Dt.01-12-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data