Open Procurement Albania

Shtesë Kontrate: Blerje kancelari, bojra per printer, fotokopje dhe vule

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Shtesë Kontrate: Blerje kancelari, bojra per printer, fotokopje dhe vule
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 137 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LLAZO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 137 200,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 164640
  Data e lidhjes se kontrates 28-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.5-Dt.08-02-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.5-Dt.08-02-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data