Open Procurement Albania

Loti nr.1: Dhënie me qira, me konkurim publik, të tokës në pronësi të Bashkisë Kolonjë për Njësinë Administrative Mollas dhe Barmash. Ekonomia Pyjore-Qëndër-Gramoz, Zona kadastrale 2719,Nr. Pasurisë X1/10(61),Objekti i veprimtarisë - Për mbarështimin e faunës së egër, me vlerë fillestare 20.000 Lekë/ha/Vit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kolonjë
Institucioni Prokurues Bashkia Kolonjë
Objekti i Tenderit Loti nr.1: Dhënie me qira, me konkurim publik, të tokës në pronësi të Bashkisë Kolonjë për Njësinë Administrative Mollas dhe Barmash. Ekonomia Pyjore-Qëndër-Gramoz, Zona kadastrale 2719,Nr. Pasurisë X1/10(61),Objekti i veprimtarisë - Për mbarështimin e faunës së egër, me vlerë fillestare 20.000 Lekë/ha/Vit.
Nr. Reference
cmimi Dysheme Leke
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 01-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 deri 10 vjet
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 75 datë 17 Maj 2021
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data