Open Procurement Albania

Dhenie me qera te siperfaqe pyjore dhe kullosore, në ngastrën 48a në ekonominë pyjore “Lugina e Tropojës” në fshatin Myhejan me siperfaqe 1 ha. Çmimi dysheme për fillimin e konkurimit është 75 000 leke ne vit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojë
Institucioni Prokurues BASHKIA TROPOJË
Objekti i Tenderit Dhenie me qera te siperfaqe pyjore dhe kullosore, në ngastrën 48a në ekonominë pyjore “Lugina e Tropojës” në fshatin Myhejan me siperfaqe 1 ha. Çmimi dysheme për fillimin e konkurimit është 75 000 leke ne vit
Nr. Reference
cmimi Dysheme Leke
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 28-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-07-2021
Data e mbajtjes se tenderit 08-07-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 99 datë 28 Qershor 2021
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data