Open Procurement Albania

Jepet me qira “Pasuritë shtetërore me nr.1/250, nr.1/231, nr.1/248, 1/237 në zonën kadastrale 2573, në Kombinatin e Sheqerit Sh. A Maliq”. Vlera 75 lekë/m²

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues BASHKIA MALIQ
Objekti i Tenderit Jepet me qira “Pasuritë shtetërore me nr.1/250, nr.1/231, nr.1/248, 1/237 në zonën kadastrale 2573, në Kombinatin e Sheqerit Sh. A Maliq”. Vlera 75 lekë/m²
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues “Rozafa”shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ROZAFA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 391 288,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 vjet
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr.85,datë 12.10.2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 101 datë 16 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data