Open Procurement Albania

Dhënien me qira nëpërmjet procedurës së konkurrimit publik të ekonomisë pyjore Balaj-Mollas ndodhur në fshatin Lekaj, Njesin Administrative Karbunar në pronësi të Bashkisë Lushnje, të ngastrës pyjore me Nr. pasurie nr. 48 dhe pasurise nr. 56 , ZK. 2398, lloji “pyll”, me sipërfaqe: pasuria nr. 48 sipërfaqe 3308 m2 dhe pasuria nr.56 me sipërfaqe 67500 m2, në total 70 808 m2. për agropylltari. Vlera dysheme për detyrimin e qirasë, për fillimin e konkurrimit publik, është 10 000 (dhjetëmijë) lekë ha/ vit.Afati i dhënies me qira të kësaj pasurie është 10 (dhjetë) vjet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues BASHKIA LUSHNJË
Objekti i Tenderit Dhënien me qira nëpërmjet procedurës së konkurrimit publik të ekonomisë pyjore Balaj-Mollas ndodhur në fshatin Lekaj, Njesin Administrative Karbunar në pronësi të Bashkisë Lushnje, të ngastrës pyjore me Nr. pasurie nr. 48 dhe pasurise nr. 56 , ZK. 2398, lloji “pyll”, me sipërfaqe: pasuria nr. 48 sipërfaqe 3308 m2 dhe pasuria nr.56 me sipërfaqe 67500 m2, në total 70 808 m2. për agropylltari
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 10 000,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 111 datë 1 Dhjetor 2020
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data