Open Procurement Albania

Dhënien me qira “Pasuritë shtetërore me nr.280, nr.279, nr.283, nr.286, nr.285, nr.284, nr.278 në zonën kadastrale 2553, në Kombinatin e Sheqerit Sh. A Maliq”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues BASHKIA MALIQ
Objekti i Tenderit Dhënien me qira “Pasuritë shtetërore me nr.280, nr.279, nr.283, nr.286, nr.285, nr.284, nr.278 në zonën kadastrale 2553, në Kombinatin e Sheqerit Sh. A Maliq”
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 27 570,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 07-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues “ETM”sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ETM” sha
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27 570,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 vjet
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 119 datë 09 Gusht 2021
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 142 datë 27 Shtator 2021
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data