Open Procurement Albania

Dhënie me qera e sipërfaqes pyjore prej 77.94 ha, që përfshin parcelat 37/a-45/b, fshati Stërbeg, Njësia Administrative Kryevidh, Rrogozhinë. Vlera fillestare 2.475.250 Leke

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Institucioni Prokurues Bashkia Rrogozhinë
Objekti i Tenderit Dhënie me qera e sipërfaqes pyjore prej 77.94 ha, që përfshin parcelat 37/a-45/b, fshati Stërbeg, Njësia Administrative Kryevidh, Rrogozhinë.
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 2 475 250,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 12-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Classic Style” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Classic Style” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 475 500,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 158 datë 1 Nëntor 2021
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 167 datë 22 Nëntor 2021
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data