Open Procurement Albania

Dhënie me qira të pasurisë me nr. 452/10 vol. 2 faqe 195 me sip. 114625 m2 , e llojit “arë”, ndodhur në Z.K. 3939 Zikularaj, Njësia Administrative Helmas. Vlera fillestare: 10000 lekë/ha/për një vit kalendarik.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajë
Institucioni Prokurues BASHKIA KAVAJË
Objekti i Tenderit Dhënie me qira të pasurisë me nr. 452/10 vol. 2 faqe 195 me sip. 114625 m2 , e llojit “arë”, ndodhur në Z.K. 3939 Zikularaj, Njësia Administrative Helmas.
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-08-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “AGRO DUPI” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “AGRO DUPI” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 120 356,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 17812
  Data e lidhjes se kontrates 15-11-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini nr. 122 datë 16.08.2021
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 171 datë 1 Dhjetor 2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data