Open Procurement Albania

Materiale Pastrimi dhe dezinfektimi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
Objekti i Tenderit Materiale Pastrimi dhe dezinfektimi
Nr. Reference REF-18876-02-07-2022
Vlera / Fondi Limit 3 750 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 18-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. ”Ervin Luzi” shpk
2. ”Besim Kamberi” shpk
3. ”Garden Green 2008” shpk
4. ”Anbim” shpk
5. ”Euro Mega 2010” shpk
6. ”Get Clean” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 560 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-03-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4272000
  Data e lidhjes se kontrates 18-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Green Garden 2008”, për këto arsye:
  - nuk paraqiti mostrat ne diten dhe oren e caktuar ne DST
  2. “Euro Mega 2010”, për këto arsye:
  - nuk paraqiti mostrat ne diten dhe oren e caktuar ne DST
  3. “Anbim”, për këto arsye:
  - nuk paraqiti mostrat ne diten dhe oren e caktuar ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 39 datë 28 Mars 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data