Open Procurement Albania

Sherbime Vijezime

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Tirana Parking
Objekti i Tenderit Sherbime Vijezime
Nr. Reference REF-28900-05-13-2022
Vlera / Fondi Limit 5 778 634,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “R.S & M” sh.p.k
2. “RSM Company”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “RSM Company”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 334 995,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri më 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “R.S & M” sh.p.k, për këto arsye:
  - oferta e operatorit ekonomik. “R.S & M” sh.p.k. nuk është në përputhje me kërkesat e tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data