Open Procurement Albania

Blerje Karburanti (Gazoil D1)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Belsh
Objekti i Tenderit Blerje Karburanti (Gazoil D1)
Nr. Reference REF-29736-05-17-2022
Vlera / Fondi Limit 1 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 30-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “PAOLA”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PAOLA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 800 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2160000
  Data e lidhjes se kontrates 15-06-2022
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PAOLA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PAOLA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PAOLA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PAOLA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 80 datë 20 Qershor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data