Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelari dhe bojra për Bashkinë Kurbin

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kurbin
Institucioni Prokurues Bashkia Kurbin
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelari dhe bojra për Bashkinë Kurbin
Nr. Reference REF-31006-05-27-2022
Vlera / Fondi Limit 2 974 976,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 30-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 10-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “INFOSOFT OFFICE” SHPK
2. “ADENIS KASTRATI”
3. “LIBRARI DYRRAHU” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 757 511,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ADENIS KASTRATI”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur mostrat ditën e hapjes së procedurës, kriter ky i përcaktuar nga Autoriteti Kontraktor në DST.
  2. “LIBRARI DYRRAHU” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur mostrat ditën e hapjes së procedurës, kriter ky i përcaktuar nga Autoriteti Kontraktor në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data