Open Procurement Albania

Mirembajtje kanale vaditese Bashkia Fushe-Arrez

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushë-Arrëz
Institucioni Prokurues Bashkia Fushe Arrez
Objekti i Tenderit Mirembajtje kanale vaditese Bashkia Fushe-Arrez
Nr. Reference REF-31105-05-30-2022
Vlera / Fondi Limit 1 606 666,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 13-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “ADOAL” & "ALKO-IMPEX General Construcion "
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "ADOAL" sh.p.k - "ALKO-IMPEX General Construcion” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 590 392,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ADOAL" sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ADOAL" sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ADOAL" sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ADOAL" sh.p.k viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data