Open Procurement Albania

FV Ndricimi Rruga “JAHJA BALLHYSA”,(HYSEN MYSHKETA 70ML)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durres
Objekti i Tenderit FV Ndricimi Rruga “JAHJA BALLHYSA”,(HYSEN MYSHKETA 70ML)
Nr. Reference REF-32512-06-10-2022
Vlera / Fondi Limit 4 555 700,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 23-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. NDERTUESI 2000 shpk
2. ASI-2A CO shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ASI-2A CO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 043 445,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-08-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4852134
  Data e lidhjes se kontrates 13-09-2022
  Kohezgjatja e kontrates 21 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. NDERTUESI 2000 shpk, për këto arsye:
  - Mjeti i ndryshuar me targa SH1394E nuk i ploteson kriteret pasi e tejkalon masen maksimale te autorizuar si dhe nuk eshte veteshkarkues.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 129 datë 19 Shtator 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data