Open Procurement Albania

Blerje mjete pune dhe aksesorë ndihmës

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane
Objekti i Tenderit Blerje mjete pune dhe aksesorë ndihmës
Nr. Reference REF-32706-06-13-2022
Vlera / Fondi Limit 2 920 460,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 24-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “AZ Trading” sh.p.k
2. “Bajro Bros” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 900 570,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  - “Bajro Bros” sh.p.k per arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë dokument sipas kritereve të Dokumentave Standarte të Tenderit.(me oferte ekonomike 0)
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data