Open Procurement Albania

Zevendesim pompe ne stacionin e pompave te ujesjellesit te fshatit Muzine

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Finiq
Institucioni Prokurues Bashkia Finiq
Objekti i Tenderit Zevendesim pompe ne stacionin e pompave te ujesjellesit te fshatit Muzine
Nr. Reference REF-31876-06-06-2022
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 13-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. “ILVA ELEKTRIK” shpk
2. “OUEN” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ILVA ELEKTRIK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 382 752,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ILVA ELEKTRIK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ILVA ELEKTRIK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ILVA ELEKTRIK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ILVA ELEKTRIK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data