Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i godinës së zjarrfikëses

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarë
Institucioni Prokurues Bashkia Himare
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i godinës së zjarrfikëses
Nr. Reference REF-35644-07-06-2022
Vlera / Fondi Limit 41 666 667,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-07-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-08-2022
Data e mbajtjes se tenderit 12-08-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues 1. “NIKA” SHPK
2. “ NEAL- 86” SHPK
3. “EURO-ALB” SHPK
4. “GLAVENICA ” SHPK
5. “JODY-KOMPANY ” SHPK
6. “SHKËLQIMI 07” SHPK
7. BOE “A.E.K. & Co” SHPK
8. “MARTINI KONSTRUKSION & REAL ESTATE ” SHPK
9. BOE “SARDO” SHPK & “2Z KONSTRUKSION ” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 34 156 430,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 40987716
  Data e lidhjes se kontrates 06-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. BOE A.E.K. Co SHPK dhe COGREN SHPK, per arsye:
  -rezultojne te angazhuar ne kontrata te tjera te nenshkruara me Autoritetin Kontraktor, Bashkia Tirane, per pasoje
  -nuk ploteson kerkesat e pikes 2.Aftesite teknike dhe profesionale te dokumenteve standarte te tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 20 Shkurt 2023

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data