Open Procurement Albania

“Blerje kancelari dhe letër”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit “Blerje kancelari dhe letër”
Nr. Reference REF-41202-09-12-2022
Vlera / Fondi Limit 4 897 139,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 23-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ADD Print SHPK
2. InfoSoft Office SHPK
3. LIBRARI DYRRAHU SHPK
4. MARKETING & DISTRIBUTION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 640 101,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3168122
  Data e lidhjes se kontrates 05-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates Jo më vonë se 20 ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operaotoret e meposhtem:
  1.LIBRARI DYRRAHU SHPK, per arsye:
  -Shtojca 2 Lista e cmimeve te artikujve te opertorit ekonomik nuk i permbahet Shtojces 6 Formulari i sasise dhe grafikut te levrimit ne lidhje me kolonen sasia per disa prej artikujve
  - Shtojca 2 Lista e çmimeve te artikujve te opertorit ekonomik nuk i permbahet Shtojces 6 Formulari i sasise dhe grafikut te levrimit ne lidhje me kolonen Pershkrimi i malli per disa prej artikujve

  2.MARKETING dhe DISTRIBUTION SHPK, per arsye:
  -Shtojca 2 Lista e cmimeve te artikujve te opertorit ekonomik nuk i permbahet Shtojces 6 Formulari i sasise dhe grafikut te levrimit ne lidhje me numrin e artikujve pasi ne te mungojne 7(shtate) prej artikujve
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 170 datë 12 Dhjetor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data