Open Procurement Albania

“Mirembajtje rruge fshatrash dhe arash ne Bashkine Cerrik”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit “Mirembajtje rruge fshatrash dhe arash ne Bashkine Cerrik”
Nr. Reference REF-45144-10-10-2022
Vlera / Fondi Limit 11 983 307,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 26-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. BOE “IMAG ” & SAM –Ars 2016
2. “ L.T.E Construction”
3. Murati sh.pk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IMAG - SAM –Ars 2016
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 228 338,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11074005
  Data e lidhjes se kontrates 15-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 6 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 160 datë 21 Nëntor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Profilet Terthore te Rruges

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data