Open Procurement Albania

Blerje Peme dekorative per Pyllin Orbital dhe zona te ndryshme te Tiranes

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Pastrimit dhe Gjelberimit Tirane
Objekti i Tenderit Blerje Peme dekorative per Pyllin Orbital dhe zona te ndryshme te Tiranes
Burimi i financimit: Bashkia Tirane, Financimi do te behet sipas PBA 2022-2024.
Nr. Reference REF-49887-11-14-2022
Vlera / Fondi Limit 300 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 15-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite nga nënshkrimi i Kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga:A l b G a r d e n, me objekt: Modifikim i dokumentave te tenderit
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te rrethanave te paparashikueshme dhe objektive, nevojat ose aftesia paguese e Autoritetit ose entit Kontraktor kane ndryshuar
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 10 datë 30 Janar 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular Ankimimi

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data