Open Procurement Albania

Ndricimi i qytetit Berat

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Institucioni Prokurues Bashkia Berat
Objekti i Tenderit Ndricimi i qytetit Berat
Nr. Reference REF-49735-11-14-2022
Vlera / Fondi Limit 69 362 853,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. BOE BE-IS & HTM SHPK
2. BOE Leon Konstruksion & Superior Group Klima
3. BOE XH&M & “Gener 2”
4. Mag Ulilities
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BE-IS - HTM SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 54 488 310,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 65385972
  Data e lidhjes se kontrates 18-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 8 MUAJ - (sipas grafikut te punimeve).
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. Mag Ulilities, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur asnje dokument tjeter pervec QKB
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 7 datë 23 Janar 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data