Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe sistemim asfaltimi i rruges së Ish Ndërmarrjes së Grumbullimit lagjja "Gjok Doçi"

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Institucioni Prokurues Bashkia Diber
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe sistemim asfaltimi i rruges së Ish Ndërmarrjes së Grumbullimit lagjja "Gjok Doçi"
Nr. Reference REF-51397-11-25-2022
Vlera / Fondi Limit 6 022 303,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 12-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. BOE DODA-R & ALB TIEFBAU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DODA-R - ALB TIEFBAU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 686 155,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6823386
  Data e lidhjes se kontrates 27-01-2023
  Kohezgjatja e kontrates 42 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DODA-R viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DODA-R viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DODA-R viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DODA-R viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 12 datë 6 Shkurt 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data