Open Procurement Albania

Rehabilitimi i Kanalit Ujitës Piskovë, Përmet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Përmet
Institucioni Prokurues Bashkia Permet
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i Kanalit Ujitës Piskovë, Përmet
Nr. Reference REF-51601-11-30-2022
Vlera / Fondi Limit 11 751 046,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 12-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. ASI-2A CO shpk
2. FLED shpk
3. GRAMA shpk
4. INA shpk
5. S I L V E R shpk
6. ZEQILLARI shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SILVER SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 824 568,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11439482
  Data e lidhjes se kontrates 11-01-2023
  Kohezgjatja e kontrates 3 (tre) muaj nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 4 datë 16 Janar 2023
  Horografia e Kanaleve
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Planimetria e Kanalit
  Profile Gjatesore

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data