Open Procurement Albania

Loti I. “Blerje mish viçi.mish pule, vezë”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamëz
Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje mish viçi.mish pule, vezë”
Nr. Reference REF-62726-03-16-2023
Vlera / Fondi Limit 5 489 100,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 03-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. M.C.CATERING sh.p.k,
2. NELSA sh.p.k,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M.C.CATERING SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 308 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5169600
  Data e lidhjes se kontrates 12-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 45 datë 22 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data