Open Procurement Albania

Blerje lubrifikante (vajra, graso, filtra, etj) për kryerjen e shërbimeve profilaktike për mjetet e Bashkisë Divjakë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Bashkia Divjake
Objekti i Tenderit Blerje lubrifikante (vajra, graso, filtra, etj) për kryerjen e shërbimeve profilaktike për mjetet e Bashkisë Divjakë
Nr. Reference REF-62592-03-16-2023
Vlera / Fondi Limit 1 843 926,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 29-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “TOP-OIL” SHA,
2. “ELBA-OIL 2015” SHA,
3. “EXIMOL” SHA,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TOP-OIL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 574 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1889040
  Data e lidhjes se kontrates 08-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë nga momenti i nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 43 datë 15 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data