Open Procurement Albania

Loti 3.” Mobilje(përfshire mobiljet e zyrave), pajisje shtëpiake(përjashtuar ndriçimin) dhe produkte të pastrimit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Qendra Komunitare për Personat me Aftësi të Kufizuar Tiranë
Objekti i Tenderit Loti 3.” Mobilje(përfshire mobiljet e zyrave), pajisje shtëpiake(përjashtuar ndriçimin) dhe produkte të pastrimit
Nr. Reference REF-78049-08-22-2023
Vlera / Fondi Limit 6 404 760,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-08-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 07-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. RO-AL
2. ERZENI shpk
3. D-2020&Co shpk
4. BOLT shpk
5. STARE TRADE ALBENIA
6. ILIR KASO
7. NAIM HYSI
8. BAJRO BROS shpk
9. MELIUS shpk
10. ERALD
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RO-AL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 803 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5764200
  Data e lidhjes se kontrates 06-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 31.12.2023
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. ILIR KASO, per arsye:
  –Nuk ka paraqitur pune te ngashme

  1. MELIUS shpk, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte te paperfunduar

  2. ERALD, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte te paperfunduar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RO-AL SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RO-AL SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RO-AL SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RO-AL SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 95 datë 20 Nëntor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data