Open Procurement Albania

Përmirësimi i banesave egzistuese për komunitetet të varfëra dhe të pafavorizuara

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Përmirësimi i banesave egzistuese për komunitetet të varfëra dhe të pafavorizuara
Nr. Reference REF-79692-09-12-2023
Vlera / Fondi Limit 11 729 929,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 25-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. "Aida Conastruction" SHPK
2. " Bean" SHPK
3. "TEA-D" SHPK
4. " Vellezrit Kuka" SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VELLEZERIT KUKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 331 318,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 12397581
  Data e lidhjes se kontrates 13-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates 3 (tre) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 87 datë 23 Tetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data