Open Procurement Albania

Ndërtim i murit mbajtës në lagjen Nr.2, blloku “Llukan Prifti”, rruga Thimi Tane

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuçovë
Institucioni Prokurues Bashkia Kucove
Objekti i Tenderit Ndërtim i murit mbajtës në lagjen Nr.2, blloku “Llukan Prifti”, rruga Thimi Tane
Nr. Reference REF-80181-09-15-2023
Vlera / Fondi Limit 1 090 530,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 28-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Vëllezërit Kuka” shpk
2. “Lluca” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VELLEZERIT KUKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 972 640,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-10-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1167168
  Data e lidhjes se kontrates 07-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) ditë duke filluar nga data e dorëzimit të sheshit të punimeve.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 96 datë 30 Nëntor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data