Open Procurement Albania

Marrëveshje kuadër: Dekori i fundvitit 2015

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Marrëveshje kuadër: Dekori i fundvitit 2015
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 333 100,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 16-11-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-11-2015
Data e mbajtjes se tenderit 23-11-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Andrea Caca
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 281 500,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3937800
  Data e lidhjes se kontrates 17-12-2015
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Andrea Caca viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Andrea Caca viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Andrea Caca viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Andrea Caca viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.45 -Dt.16-11-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.48 - Dt.07-12-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.51 -Dt. 28-12-2015

  Marrëveshje kuadër: Dekori i fundvitit 2015

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
  Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
  Objekti i Tenderit Marrëveshje kuadër: Dekori i fundvitit 2015
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 3 333 100,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 26-10-2015
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes se tenderit 30-10-2015
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, për arsye se oferta e vetme e paraqitur nuk përmbushte kriteret e kualifikimit të përcaktuara në dokumentat e tenderit të kësaj procedure prokurimi
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.42-Dt.26-10-2015
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.45 -Dt.16-11-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data