Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakë - Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Bashkia Divjakë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakë - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-27090-03-04-2016
Vlera / Fondi Limit 8 510 090,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-03-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-03-2016
Data e mbajtjes se tenderit 17-03-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues Nika SHPK - Pienvis SHPK - I.C.C. Group SHPK& Mane SHPK - Shendelli SHPK - Colombo SHPK - Boshnjaku SHPK - SPEKTRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 656 045,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-07-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.11-07-2016
  Lidhja e Kontrates

  Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakë - Buxheti i Shtetit

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
  Institucioni Prokurues Bashkia Divjakë
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakë - Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-26641-03-03-2016
  Vlera / Fondi Limit 8 514 590,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 04-03-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per asrsye te gabimeve ne Preventiv
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.10-Dt.15-03-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data