Open Procurement Albania

“Shërbim lyerjeje dhe mirëmbajtjeje ndërtesash”, për Spitalin Universitar Obstetrik - Gjinekologjik "Koço Gliozheni"

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit “Shërbim lyerjeje dhe mirëmbajtjeje ndërtesash”, për Spitalin Universitar Obstetrik - Gjinekologjik "Koço Gliozheni"
Nr. Reference REF-19236-02-09-2022
Vlera / Fondi Limit 5 010 869,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues 1. “2N” SHPK
2. “HYSI-2F ” SHPK
3. “MENI” SHPK
4. “MODESTE” SHPK
5. “SIRETA 2F ” SHPK
6. “ASI-2 A CO” SHPK
7. “VALONA KONSTRUKSION ” SHPK
8. “SARDO” SHPK
9. “FLONJA” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 N
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 803 295,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-03-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-19236-02-09-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data