Open Procurement Albania

Mirëmbajtje objekte ndërtimore

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Librazhd
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Librazhd
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje objekte ndërtimore
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-02-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-02-2016
Data e mbajtjes se tenderit 29-02-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues LEKA SHPK - MURATI SHPK - AL-Dok SHPK - DOKSANI-G SHPK - ELKA SHPK - UNIVERSAL SHPK - INA SHPK - JODJON-PO SHPK - PIENVIS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 659 010,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-03-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 790 812,00
  Data e lidhjes se kontrates 21-03-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.12 - Dt.29-03-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.