Open Procurement Albania

Rikonstruksionin i rrugëve të brendëshme (unaza e vogël), të Spitalit Korcë

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Rikonstruksionin i rrugëve të brendëshme (unaza e vogël), të Spitalit Korcë
Nr. Reference REF-25798-09-07-2017
Vlera / Fondi Limit 5 416 336,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-09-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-09-2017
Data e mbajtjes se tenderit 25-09-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues NIEM SHPK
VASHTEMIA SHPK
REJ SHPK
SARK SHPK
Kombeas SHA
Shendelli SHPK
XHENGO SHPK&CURRI
Alb Korca 2002 SHPK
NIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VASHTEMIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 270 150,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-10-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 924 180,00
  Data e lidhjes se kontrates 12-10-2017
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1- Kombeas SHA
  Per mungese dokumentacioni pasi, dokumentacioni i dorezuar nga ky subjekt ekonomik nuk eshte i rregullt dhe konform kerkesave te DST.
  2- Shendelli SHPK
  Per mungese dokumentacioni pasi, dokumentacioni i dorezuar nga ky subjekt ekonomik nuk eshte i rregullt dhe konform kerkesave te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VASHTEMIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VASHTEMIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VASHTEMIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VASHTEMIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.41 - Dt.16-10-2017

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.