Open Procurement Albania

Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 970 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 13-01-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues MEDI-TEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 970 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 564 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 13-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates shtese 01-12-2016
  Vlera e shteses (ne Leke, me TVSH) 1,524,430
  Buletini i publikimit te shteses Nr.50 - Dt.19-12-2016
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.3 - Dt.25-01-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.