Open Procurement Albania

Ndërtim i çatisë të godinës së maternitetit , rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndërhyrje në Spitalin Kukës

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Objekti i Tenderit Ndërtim i çatisë të godinës së maternitetit , rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndërhyrje në Spitalin Kukës
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 737 047,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 21-11-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SARK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 538 250,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 645 900,00
  Data e lidhjes se kontrates 21-11-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.04-12-2017

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.