Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Ndërtimi i maternitetit të ri dhe shtesë dy kate për shërbimin e kirurgjisë dhe të patologjisë në spitalin Sarandë

Autoritet Prokurues Spitali Sarandë
Institucion Kontraktues Spitali Sarandë
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Ndërtimi i maternitetit të ri dhe shtesë dy kate për shërbimin e kirurgjisë dhe të patologjisë në spitalin Sarandë.
Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit ishte 222,279,811.80 leke (me TVSH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 36 861 651,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 27-12-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Gjikuria SHPK & Arti SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gjikuria SHPK -Arti SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 36 861 650,83
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 44 233 981,00
  Data e lidhjes se kontrates 27-12-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjikuria SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjikuria SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjikuria SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjikuria SHPK viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.29-01-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.