Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ambjenteve për vendosjen e rezonancës magnetike

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ambjenteve për vendosjen e rezonancës magnetike
Nr. Reference REF-53687-03-05-2018
Vlera / Fondi Limit 6 169 479,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-03-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 19-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues AGRI CONSTRUCTION SHPK
Kac Dedja SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AGRI CONSTRUCTION SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 989 494,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-03-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7 187 392,80
  Data e lidhjes se kontrates 28-03-2018
  Kohezgjatja e kontrates 25 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AGRI CONSTRUCTION SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AGRI CONSTRUCTION SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AGRI CONSTRUCTION SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AGRI CONSTRUCTION SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.