Open Procurement Albania

QENDER KOMUNITARE E SHTEPI E MBROJTUR PER PERSONA ME AFTESI TE KUFIZUAR

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shëndetit Publik Kavajë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shëndetit Publik Kavajë
Objekti i Tenderit QENDER KOMUNITARE E SHTEPI E MBROJTUR PER PERSONA ME AFTESI TE KUFIZUAR
Nr. Reference REF-60794-04-04-2018
Vlera / Fondi Limit 4 615 609,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 16-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues ERGES MAT SHPK
SPEKTRI SHPK
COLOMBO SHPK
ALESJO SHPK
SARK SHPK
SHOQERIA AVDULI SHPK
LIQENI VII SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERGES MAT SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 073 012,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-05-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 606 014,00
  Data e lidhjes se kontrates 09-05-2018
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERGES MAT SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERGES MAT SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERGES MAT SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERGES MAT SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.21 - Dt.28-05-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.23 - Dt.11-06-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.