Open Procurement Albania

Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes
Nr. Reference REF-62835-04-16-2018
Vlera / Fondi Limit 2 505 131,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 17-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-05-2018
Data e mbajtjes se tenderit 17-05-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues ONI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ONI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 491 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-06-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 989 680,00
  Data e lidhjes se kontrates 17-07-2018
  Kohezgjatja e kontrates 7 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ONI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ONI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ONI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ONI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.30 - Dt.30-07-2018

  Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
  Objekti i Tenderit Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes
  Nr. Reference REF-62533-04-13-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 505 131,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 16-04-2018
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-05-2018
  Data e mbajtjes se tenderit 16-05-2018
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 7 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit GABIM TEKNIK
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.16-Dt.23-04-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.