Open Procurement Albania

Pershtatja e ambjenteve te Spitalit Rajonal Fier per instalimin e angiografit dhe krijimin e repartit te kardio-hemodinamikes

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Pershtatja e ambjenteve te Spitalit Rajonal Fier per instalimin e angiografit dhe krijimin e repartit te kardio-hemodinamikes
Nr. Reference REF-62876-04-16-2018
Vlera / Fondi Limit 13 566 899,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-05-2018
Data e mbajtjes se tenderit 18-05-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Shendelli SHPK
MODESTE SHPK
K A C D E D J A SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K A C D E D J A
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 845 296,40
  Data e shpalljes se fituesit 18-06-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 12 041 155,70
  Data e lidhjes se kontrates 22-06-2018
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.26 - Dt.02-07-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.