Open Procurement Albania

Shesh Parkimi prane Urgjences se RE

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Shesh Parkimi prane Urgjences se RE
Nr. Reference REF-63553-04-18-2018
Vlera / Fondi Limit 6 266 030,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 30-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues T&T BETON
Operator Ekonomik Kontraktues
 • T&T BETON
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 196 908,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-05-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7 436 289,00
  Data e lidhjes se kontrates 23-05-2018
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.22 - Dt.04-06-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.